Pesimistas ... Koks tavo temperamentas, "Pasaulis 2010 metais".
My Quizzes  Make a Quiz!

Your result...

Pesimistas

Jei kas blogo nutinka, visada manai, kad kitaip ir negalėjo juk nutikti, ar ne..? Bet iš tikrųjų tai pesimistas skiriasi nuo optimisto tik tuo, kad pirmasis visada susikoncentruoja į nesėkmes ir jas sureikšmina, o antrasis - jų visai nesureikšmina, tai priima kaip eilinę pamoką ir eina pirmyn, tikėdamasis geriausio! Tad labai svarbus siūlymas - į nepasisėkimus žiūrėti kaip į pamokas, iš jų mokytis ir šį gruodžio mėnesį BŪTINAI nusipirkti metraštį "Pasaulis 2010 metais", kad iš karto galėtum suplanuoti veiksmų planą "įveikti sunkmečiui ir greičiau suklestėti" :) tavo nuotaika pagerės! Metiniame leidinyje "The Economist. Pasaulis 2010 metais" rasi labai daug naudingų patarimų, tai lyg turetum įtakingiausių draugų būrį visame pasaulyje, kurie tau detaliai viską pasako "kaip, kur ir kas bus", tad nepasinaudoti tuo tiesiog neišmintinga... Tavo geresnės nuotaikos generatorius jau gruodžio mėnesį pardavime!

Take more quizzes! You'll like these...

what's your colour?

This quiz tells you what colour your personality matches.

Will you be pretty as a teen?

learn what you want...........will you be pretty?

Are you a whore?

Have you ever wondered if you are a whore? Well find out now!

Are You a Poser, or Real Sports Fan?

The Halloween Edition Take this quiz only if you think you have what it takes to beat the competition. Don't be embarrassed though, no one has gotten 100%

How attractive do the girls think you are?

tells you how hot the ladies think you are

How Good Are You Doing In School?

Can We Guess If You're Acing Your Classes? Or Are You Failing? See If We're Right By Taking This Quiz! (If You Are Done School, Then We Can See If You Aced Your Classes, But It May Not Be As Accurate.)

What Will You Look Like As A Teenager ?? :D

This quiz tells you what you will look like and be like when your 16 +.

what animal are you :3

what animal are you!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!XD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

what will your future job be?

what job will you have later on? :P