Optimistas ... Koks tavo temperamentas, "Pasaulis 2010 metais".
My Quizzes  Make a Quiz!

Your result...

Optimistas

Tu ne lietuvis? per kiek laiko išmokai Lietuvių kalbos gramatiką..? Šaunuolis! Optimistai gyvena ilgiau arba jų gyvenimo kokybė yra geresnė nei neigiamai mąstančių žmonių. Sveikiname ir manome, kad visi kiti piliečiai turėtų tau labai pavydėti puikaus temperamento, teigiamo ir niekada nežlungančio sugebėjimo įžvelgti "šviesą tunelio gale" arba už tai, kad randi išeitį iš bet kokios situacijos. Visada tikiesi geriausio ir labai stengiesi, kad būtent taip ir atsitiktų. Tavo moto - kiekvienas spyris į "minkštą vietą", tai postūmis į priekį? Puiku! Tai tavo klestėjimo metas! Metiniame leidinyje "The Economist. Pasaulis 2010 metais" rasi labai daug naudingų patarimų, kuriais beliks tik pasinaudoti kitais metais ir toliau mėgautis tuo, ką atneša gyvenimas. Sėkmės! Tavo geros nuotaikos generatorius ir tiksliausias kitų metų tavo veiksmų operatorius - jau gruodžio mėnesį pardavime!

Take more quizzes! You'll like these...

what's your colour?

This quiz tells you what colour your personality matches.

Will you be pretty as a teen?

learn what you want...........will you be pretty?

How smart are you?

Are you smarter than your friends? Take this test and find out.

Are You a Poser, or Real Sports Fan?

The Halloween Edition Take this quiz only if you think you have what it takes to beat the competition. Don't be embarrassed though, no one has gotten 100%

Are you a whore?

Have you ever wondered if you are a whore? Well find out now!

How Good Are You Doing In School?

Can We Guess If You're Acing Your Classes? Or Are You Failing? See If We're Right By Taking This Quiz! (If You Are Done School, Then We Can See If You Aced Your Classes, But It May Not Be As Accurate.)

I BET I CAN GUESS WHAT YOU LOOK LIKE!

I bet I can guess exactly what you look like!

what animal are you :3

what animal are you!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!XD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

What is ur future in 20 years

Answer questions and i can predict ur future in 20 years from now.

what will your future job be?

what job will you have later on? :P